Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Koziegłówki - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Hala z parkingiem, ul. Zakładowa

Poręba(Koziegłówki + 16 km)

4 300 000 zł915,97 m² 4 694,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 903 m²

Hala produkcyjno-magazynowa z rampą -poręba ul. Zakładowa. Wynajmę lub sprzedam halę produkcyjno-magazynową o łącznej powierzchni ok. 750 m/2, przystosowaną do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Topolowa

Brzeziny-Kolonia(Koziegłówki + 19 km)

990 000 zł864 m² 1 145,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 774 m²

Na sprzedaż budynek produkcyjno-magazynowy o powierzchni 864 m wraz z działką 2774 m Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem produkcyjno-magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Konopiska

Konopiska(Koziegłówki + 20 km)

799 000 zł384 m² 2 080,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży budynek wolnostojący, zaaranżowany na wielorodzinny. Obiekt z lat 80 - tych, rozbudowany i remontowany po 2000 roku Posiada 5 osobnych mieszkań, każde z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Myszków

Myszków(Koziegłówki + 10 km)

6 900 000 zł250 m² 27 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Sprzedam, stacja paliw, orlen, roi 12%, myszków, szybki zwrot z inwestycji. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż gotowy, dochodowy biznes jakim jest świetnie prosperująca.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Dworcowa

Woźniki(Koziegłówki + 9 km)

429 000 zł150 m² 2 860 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:744 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży budynku usługowo-mieszkalnego zlokalizowanego w sercu Woźnik, przy ul. Dworcowej. To doskonałe miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Mzurów

Mzurów(Koziegłówki + 25 km)

230 000 zł895 m² 256,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 031 m²

Działka z halą z dużym potencjałem! | niegowa/mzurów zadzwoń:   Współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Gałczyńskiego

Myszków(Koziegłówki + 10 km)

2 800 000 zł686 m² 4 081,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 514 m²

Sprzedam, budynek 686 m2, utwardzona działka 4 514 m2, 5pu2, myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferta na wyłączność - Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa. Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zawiercie

Zawiercie(Koziegłówki + 20 km)

700 000 zł2 117 m² 330,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 117 m²

Do sprzedania dochodowa myjnia automatyczna Dibo Cleaning System,5 stanowisk zamkniętych wraz z kontenerem plus dwa odkurzacze. Długoletnia umowa dzierżawy. Brak bezpośredniej konkurencji, obok myjni.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Boronowska

Koszęcin(Koziegłówki + 25 km)

890 000 zł345 m² 2 579,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:681 m²

Biuro Nieruchomości eko-dom prezentuje na sprzedaż budynek handlowo usługowo mieszkalny, położony w centrum Koszęcina, na działce o pow. 681 m2. Opis : Budynek trzykondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy, ul. Kosmiczna

Poraj(Koziegłówki + 11 km)

7 900 000 zł706,59 m² 11 180,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 147 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. oferuje na sprzedaż atrakcyjny obiekt hotelowo-gastronomiczny położony w miejscowości Poraj, przy ul. Kosmicznej. Jest to w pełni funkcjonująca, zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Myszkowska

Koziegłówki,śląskie

3 790 000 zł550 m² 6 890,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 566 m²

Sprzedam, nowoczesny obiekt, usługi, biura, mieszkanie, 550 m2, koziegłówki, koziegłowy. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Zakup bez prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesny budynek usługowo.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij